This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

İlk alışverişinize özel %10 indirim kodu: ILKALISVERISEOZEL10

Tüm siparişlerinizde ücretsiz teslimat

Yeni Koleksiyonu Şimdi Keşfet!

Hakkımızda

Declara’nın renkli dünyasına hoş geldiniz!

 Declara’nın benzersiz tasarımları, kendinizi canlı, özgür ve şık hissetmeniz için burada. Declara dünyasının parlak renkleri ve eğlenceli desenleri ile gündüzden geceye geçerken enerjiniz hep yüksek olacak.

 Kreatif Direktör Derev Clara Kösedağ tarafından, 90'ların pop kültürünün saykodelik etkilerinden ve 70'lerin büyük desenlerinden esinlenerek oluşturulan koleksiyonlar, bireysel farklılıkları kucaklarken zamansız ve şık olma fikrini öne çıkarıyor.

 Declara, yerli üreticiyi ve kadın istihdamını destekliyor. Markanın tüm aksesuarları ve işlemeli parçaları yerel Türk kadınları tarafından el yapımıdır ve tüm koleksiyonlar Türkiye'de üretiliyor. 2020 yılından beri Declara, kendinizi özgür ve sıra dışı hissettiren özgün tasarımlarla moda dünyasında fark yaratıyor. Kendinize ait renkli dünyanızı yaratma yolculuğunda bize katılın.

Kurucu, Founder
Derev Clara Kösedağ

Derev Clara Kösedağ, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi ve New York Fashion Institute of Technology'de derece ile tamamlayarak 2020 Koton Onur Ödülü'nü aldı. Bitirme projesi, FIT 2020 Future of Fashion Show'unda sergilenmek üzere seçildi. Declara; benzersizliği, yaratıcılığı ve özgünlüğü unisex ve renkli bir şekilde anlatmayı amaçlıyor. Her zaman renklere, uyuma ve el yapımı özel tasarımlara ilgi duyan Derev, renkli dünyasını yansıtan sıradışı tasarımlarla markasını büyütmeye devam ediyor.

 

 


Cart

No more products available for purchase

Your cart is currently empty.